Termini #

 1. Hrono.io – SIA “Brīvs” veidots rīks, programmatūra, lietojumprogramma, mākoņrisinājums, sistēma, risinājums, kuras galvenais mērķis ir padarīta darba laika uzskaite.
 2. Organizācija – Viena kopēja uzņēmuma iegādāta atsevišķa vietne ar visu izejošo konfigurāciju: (uzstādījumi, projekti, komandas, lietotāji, atskaites, prombūtnes, kalendārs, utt.)
 3. Projekts – Darbība, kas paredzēta kāda definēta produkta radīšanai vai pakalpojuma sniegšanai, projekta ietvaros tiek veikti konkrēti darbi. Hrono.io ietvaros projektam var:
  1. Piesaistīt klientu;
  2. Piesaistīt komandas un lietotājus;
  3. Skatīties atskaites dažādos griezumos;
  4. Plānot budžetu.
 4. Lietotājs – Individuāls cilvēks (darbinieks), kurš lieto Hrono.io rīku ar mērķi atrakstīt padarīto darba laiku.
 5. Administrators – Lietotājs ar pieejas tiesībām pie administrācijas paneļa ar mērķi konfigurēt Hrono.io rīku, tajā skaitā pievienot / deaktivēt lietotājus, veidot, rediģēt un noņemt projektus, veikt citas administratīvas darbības par ko vairāk aprakstīts Hrono.io – Administrācijas sadaļa.

Pieslēgšanās #

Lai uzsāktu darbu ar Hrono.io, jāizmanto saite: https://hrono.io

Jāpieslēdzas izmantojot savu e-pastu un uzstādīto paroli, spiežot pogu “Autentificēties“.

Kādu e-pastu izvēlēties / Kā iegūt paroli?

Organizācijas administrators pirmreizēji izveido lietotāju, kā rezultātā uz norādīto lietotāja adresi atnāks uzaicinājums pabeigt reģistrāciju. Lietotājs savā e-pastā saņems uzaicinājuma saiti, kuru nospiežot, būs jāievada parole.

Pēc tam lietotājs varēs veiksmīgi pieslēgties izmantojot e-pastu, uz kuru atnāca parole apvienojumā ar izveidoto paroli.

Piezīme! Lietotājam ir iespēja izvēlēties vai Hrono.io rīku lietot tumšajā vai gaišajā režīmā spiežot uz mēness vai spuldzītes ikonas.

Veiksmīgi pieslēdzoties lietotājs redzēs konkrētās dienas – darba laika uzskaites lapu.

Par to, kā ievadīt savu padarīto darba laiku, vairāk lasīt Laika ievade / rediģēšana / dzēšana.

Eksistējošs lietotājs

Hrono.io rīks atļauj vienam lietotāja e-pastam piesaistīt vairākas organizācijas. Šādā gadījumā lietotājam aizies uzaicinājums uz e-pastu ar saiti uz organizāciju sadaļu. Lietotājs no savas puses pēc tam apstiprina pievienošanos organizācijai. Uz šo sadaļu lietotājs var nokļūt arī no Hrono.io rīka, spiežot uz profilu lapas labajā pusē un izvēloties “Organizācijas” izvēlni.

Sarakstā būs pieejamas visas lietotājam pievienotās organizācijas, lietotājs var apstiprināt pievienoties organizācijai spiežot uz ķeksi zem “Darbības“.

Tiklīdz lietotājs būs apstiprinājis pievienošanos jaunajai organizācijai, viņam būs iespēja izvēlēties, kuras organizācijas ietvaros tas vēlas aizpildīt padarīta laika uzskaiti. To iespējams izdarīt, spiežot uz organizācijas nosaukumu.

Aizmirsu paroli vai e-pastu. #

Ja ir aizmirsta parole:

Lietotājam ir iespēja atjaunot paroli spiežot uz saites “Aizmirsu paroli“, kas atrodas zem autorizēšanās loga.

Ja ir aizmirsts e-pasts:

Šādā gadījumā ārpus Hrono.io funkcionalitātes nepieciešams sazināties ar organizācijas administratoru (uzņēmuma pārstāvi, kas atbild par Hrono.io administrēšanu) un pieprasīt lai atsūta lietoto e-pastu. Tālāk lietotājs varēs atjaunot sev paroli izmantojot funkcionalitāti – aizmirsu paroli.