Rēķinu digitalizācija
Gatavs risinājums rēķinu digitalizācijai, automātiskai datu apstrādei, uzglabāšanai un nodošanai grāmatvedības sistēmām.
Grāmatvežiem
Digitalizācija
Izmaksu efektivitāte
  • Apraksts
  • Jautājumi
  • Demo
  • Papildus saites

Lielisks rīks, kas būtiski paātrina piegādātāju rēķinu apstrādi un strādā kā vietne rēķinu pārvaldīšanai. Šis ir rīks, lai atvieglotu ikdienas darbu ar daudzajiem piegādātāju rēķiniem un iespēju visu glabāt vienā vietā, un tas paredzēts ne tikai grāmatvedim, bet arī ar grāmatvedību nesaistītam cilvēkam.

Programmatūra atbalsta arī apstrādāto un validēto rēķinu eksportu .xml failā uz grāmatvedības sistēmu. Failā tiek iekļauta:

  1. informācija par jaunajiem darījumu partneriem – automatizēta jaunu partneru ievade grāmatvedības sistēmā;
  2. informācija par rēķiniem bez grāmatojumiem – izmantojot kontēšanas veidnes grāmatvedības sistēmā, rēķinus var ātri iegrāmatot.

Eksportētais fails ir saderīgs ar Tildes Jumi, ja Jums ir nepieciešama integrācija ar kādu citu grāmatvedības sistēmu, lūdzam sazināties ar mums.

Automātiska teksta atpazīšana

Billorg mākoņrisinājums, izmantojot OCR tehnoloģiju, atpazīs un saglabās rēķinu saturu. Ar katru nākamo rēķinu, sistēma kļūst arvien gudrāka, un manuālais darbs – arvien mazāks.

Vietne kā rēķinu krātuve (glabātuve)

Billorg kalpo ne tikai kā rēķinu apstrādes rīks, bet arī kā rēķinu glabāšanas vietne. Jebkurā laikā un no jebkuras vietas ir viegli atrast nepieciešamo rēķinu, apskatīties un to izdrukāt, kā arī viegli atlasīt savām vajadzībām (piemēram, revīzijas laikā vai attaisnojuma dokumentu nosūtīšanai VID u.c.)

Integrācija ar Uzņēmumu reģistru un VIES

Apstrādājot rēķinus, Billorg salīdzina datus ar Uzņēmuma reģistrā esošo datubāzi, kā arī Billorg mākoņrisinājums pārbauda citu ES dalībvalstu ar PVN apliekamo personu PVN reģistrācijas numuru derīgumu, izmantojot ES PVN informācijas apmaiņas sistēmu (VIES).

Datu eksports uz grāmatvedības sistēmu

Billorg atbalsta datu eksportu uz Tilde Jumis. Ja Jums nepieciešama integrācija ar kādu citu grāmatvedības sistēmu, droši sazinieties ar mums, un mēs to realizēsim.

Kā Billorg strādā?

1. Augšupielādējiet rēķinu vai nosūtiet to uz atbilstošo e-pasta adresi un sistēma, izmantojot OCR tehnoloģiju, atpazīs un saglabās tā saturu!

2. Pārbaudiet un apstipriniet augšupielādētā rēķina datus. Ar katru nākamo rēķinu, sistēma kļūst arvien gudrāka, un manuālais darbs – arvien mazāks.

3. Ar vienas pogas palīdzību eksportējiet datus uz Jūsu grāmatvedības sistēmu.

Kas ir OCR?

OCR (optical character recognition) jeb optiskā rakstzīmju atpazīšana ir tehnoloģijas izmantošana, lai atšķirtu drukātas vai ar roku rakstītas teksta rakstzīmes fizisko dokumentu, piemēram, skenētu papīra dokumentu, digitālajos attēlos. OCR pamatprocess ietver dokumenta teksta pārbaudi un rakstzīmju tulkošanu kodā, ko var izmantot datu apstrādei. OCR dažreiz tiek saukta arī par teksta atpazīšanu.

Kādus failus atļauts augšupielādēt?

Billorg atbalsta sekojošus dokumentu tipus: pdf., jpg. un png. Sistēma atbalsta gan oriģinālus, gan skenētus failus. Viens fails var saturēt vairākus šādus rēķinus.

Vai Billorg ir gan kā mākoņrisinājums, gan kā servera risinājums?

Šobrīd Billorg piedāvājam kā mākoņpakalpojumu, taču tiek plānots drīzumā piedāvāt arī gatavu risinājumu, kas būs uzstādāms uz Jūsu uzņēmuma serveriem.

Kā notiek apmaksa par progammatūras lietošanu?

Katra mēneša pēdējā dienā mēs nosūtīsim rēķinu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Rēķins ir jāatmaksā noteiktajā periodā. To neapmaksājot,  piekļuve sistēmai tiks liegta. Tiklīdz rēķins tiek atmaksāts, tā piekļuve sistēmai tiek atjaunota.

Ko darīt, ja vēlaties mainīt plānu?

1. Pāriešana uz lielāku plānu

Rēķins par tekošo mēnesi tiek ģenerēts mēneša pēdējā dienā. Ja sistēma piefiksē, ka konkrētajā periodā apstrādāto rēķinu skaits pārsniedz pakas noteikto limitu, tad automātiski tiek pielāgota nākošā plāna cena.

Pie šāda scenārija iekš Billorg sistēmas parādīsies brīdinājuma ziņa par to, ka esat pārsniedzis konkrētā plāna rēķinu skaitu, un Jums tiks pielāgots nākošais plāns.

2. Pāriešana uz mazāku plānu

Ja vēlaties samazināt apstrādājamo rēķinu skaitu, lūdzam rakstīt pieteikumu uz mūsu palīdzības dēli un  ar nākošo mēnesi plāns tiks samazināts, un tutpmāk Jums tiks pielāgota zemāka cena.

Billorg izmēģinājums

Pārbaudi kā risinājums strādā jau tagad.

Reģistrējies un izmanto sistēmu 30 dienas bez maksas.

Apskatīt demo
Sazinies ar mums!
Uzdod sev interesējošos jautājumus, mēs atbildēsim.
Lūdzu ievadiet savu vārdu un uzvārdu.
Lūdzu ievadiet savu telefona numuru.
Lūdzu ievadiet savu e-pastu.
Lūdzu izvēlieties produktu / pakalpojumu, kurš Jums interesē.
Lūdzu ievadiet jebkādu papildu informāciju, kuru vēlaties iekļaut, lai mēs varētu jums operatīvi sagatavot atbildi.