Pakalpojumi

IT Ārpakalpojumi

Mūsu IT ārpakalpojumi ietver visu, sākot no programmatūras izstrādes un analīzes līdz IT projektu vadības lomām. Pieņemamas cenas par kvalitatīvu pakalpojumu, ekspertu analīzi un iespēju nolīgt kvalificētus IT speciālistus.  IT ārpakalpojums var tikt izmantots gan kā komplekss IT atbalsts Jūsu uzņēmumam, gan arī kā papildinājums jau Jūsu esošajai IT komandai specifisku darbu veikšanai. Mēs rūpēsimies par Jūsu uzņēmuma IT tehniskajiem jautājumiem, Jums savukārt būs vairāk laika koncentrēties uz darbību, kur Jums sniedz lielāko pievienoto vērtību.

Sistēmanalīze

Ir labi, ja uzņēmumam ir vīzija par nepieciešamo IT risinājumu, nākošais solis ir to pārvērst detalizētās prasībās. Tas palīdzēs noteikt darba sfēru, prioritātes, tehnoloģijas, izmaksas un kopējo darba apjomu. Katra darba, projekta un sistēmas stūrakmens ir augsta līmeņa prasību izstrāde (PPA) un sistēmas specifikācijas izstrāde (PPS). Mūsu analītiķi palīdzēs izprast Jūsu vajadzības, veiks biznesa intervēšanu un būs arī Jūsu ikdienas palīgi starp programmētājiem.

Izstrāde un uzturēšana

Programmatūras izstrāde ir mūsu pamatnodarbošanās. Mums ir pieredze un zināšanas, lai veiktu dažādu lietojumprogrammatūru izstrādi, tajā skaitā servisus, integrācijas, datubāzes, lietotnes mobilajiem telefoniem un cita veida programmatūru. Lai cik kvalitatīva būtu testēšana, lietojot sistēmu pie dažādiem mainīgiem faktoriem, var rasties kļūdas, tāpēc pēc-izstrādes posmā piedāvājam uzturēšanas pakalpojumus. Pastāv iespēja arī pasūtīt izmaiņu pieprasījumus un turpināt attīstīt IT risinājumu.

Projektu vadība

IT projektu vadītāju prasmes tiešā veidā ietekmē darba gaitas un sasniedzamā rezultāta kvalitāti. Mūsu projektu vadītāji prot koordinēt, plānot un vadīt projektā iesaistīto cilvēku darbu, analizēt klienta vajadzības un saskaņot tās ar izstrādes iespējām. Mēs strādājam gan pēc Agile, gan Waterfall metodoloģijas, esam sertificēti izmantot Scrum ietvarus, balstoties uz to, kas vairāk piemērotas katram projektam un klientam. Projektu pārraudzībai izmantojam Jira vai līdzīgus risinājumus.

IT konsultācijas

Informāciju tehnoloģiju tirgus mainās ik dienas, līdz ar to var rasties situācija, kad ir grūti orientēties tehnoloģiju klāstā un izvēlēties atbilstošāko risinājumu konkrētai biznesa vajadzībai. Nereti ir iesākts un nepabeigts projekts vai risinājums, kuru nepieciešams attīstīt, dažreiz vienkārši interesē izmaksas par kokrētu darbu. Mēs palīdzēsim atrast labāko risinājumu un ietaupīt līdzekļus.

Billorg.com
Rēķinu digitalizācija

Moderns rēķinu digitalizācijas rīks ietver ne tikai pašu rēķinu digitalizēšanu, bet arī uzglabāšanu un datu sagatavošanu automātiskai importēšanai citās sistēmās. Programmatūrai, kas izstrādāta rēķinu digitalizācijai, ir optiskās rakstzīmju pazīšanas jeb OCR funkcija. Billorg no digitāla teksta attēla automātiski nolasa simbolus, kurus tādējādi nav nepieciešams ievadīt ar roku, tā optimizējot rēķinu. Mūsu piedāvātais rīks ir īpaši labs ar to, ka apstrādājot katru nākošo rēķinu kļūdas procents kļūst arvien mazāks.