Piezīmē: Visa zemāk aprakstītā konfigurācija ir tā, kuru mēs esam izmantojuši un notestējuši. Ja sistēma tiek modificēta vai tiek lietota cita veida konfigurācija, tad mēs oficiālu atbalstu nesniedzam.

Server prasības #

Minimālās servera prasības:

  • CPU: Quad Core CPU (>= 2ghz)
  • Operatīva atmiņa (RAM): 4096 MB
  • Cietā diska vieta (HDD): 20 GB

Šie uzstādījumi paredzēti vienas instances instalēšanai un primārai lietošanai līdz 200 lietotājiem. Atkarībā no konfigurācijas: projektu un uzdevumu skaita, lietotāju daudzuma, pievienoto failu lieluma, u.c. šīs prasības palielinās.

Izmantojot aptuvenu aprēķinu, varam sniegt šādus ieteikumus, pamatojoties uz kopējo lietotāju skaitu.

Lietotāju skaits CPU kodolu skaits Operatīvā atmiņa (GB) Diska vieta (GB)
<=200 4 4 20
500 8 8 50
1500 16 16 150

Šie skaitļi ir tikai primārie orientieri. Ideālā gadījumā serverim būtu lietot SSD diskus priekš ātrākas datu lasīšanas un rakstīšanas. Datubāzei arī būs nepieciešami resursi, un arī tas pieaugs līdz ar lietotāju  un ievadīto datu daudzumu. Var pienākt brīdis, kad jums būs jāveic datu bāzes konfigurācijas izmaiņas un/vai jāizmanto ārēja datu bāze, taču vairumā gadījumu vajadzētu pietikt ar noklusējuma datu bāzes iestatīšanu. Vislabāk ir izmantot kādu no pieejamam monitoringa sistēmām, piemēram Zabbix, lai pārraudzīttu savu serveri un tā resursu izmantošanu. Ja nepieciešams, vienmēr varat piešķirt vairāk resursu.

Klienta (lietotāja) puses prasības #

No klienta puses programmatūru lieto izmantojot kādu no pārlūkprogrammām. Mojo atbalsta lielāko daļu pārlūkprogrammu jaunākās versijas.