Programmatūras uzstādīšana

Mojo programmatūra tiek uzinstalētā izolētā veidā, izmantojot konteineru (Docker) tehnoloģiju.

Konteineris ir veids, kā viegli izplatīt autonomas lietojumprogrammas. Mēs piedāvājam konteinera attēlu (image), kuru organizācijas ietvaros varat ļoti viegli uzstādīt un pēc tam tas ļauj ērti atjaunot Mojo programmatūru ar jaunāko versiju. Tomēr pretēji manuālai vai pakotņu instalācijai jums būs nepieciešams uzstādīt konteineru sistēmu (Docker Engine) uz sava servera, kur paredzēts turēt programmatūru. Pirms uzstādīt konteineri, mēs rekomendējam atjaunot jūsu operētājsistēmu uz jaunāko versiju.

Lai uzstādītu konteineru sistēmu (Docker Engine), spiediet šeit. Konteineri atbalsta gan Windows, gan Linux platformas.

Mojo ar konteineru var uzstādīt divos veidos:

1. Vairāki konteineri (ieteicamais variants), katrā iekšā ir viena Mojo programmatūra, izmantojot Compose failu. Šāds scenārijs ieteicams, ja uzņēmumā vēlaties gan testa, gan produkcijas vides.

2. Viens konteiners – priekš mazākiem uzņēmumiem, kuriem būs tikai viena Mojo programmatūras instance.


Pirmkārt, jums ir jāklonē mojo-deploy repozitorijs:

git clone https://# –depth=1 –branch=#

Pēc maza brīža Mojo programmatūrai vajadzētu darboties vietnē http://localhost:4200 . Noklusējuma lietotājvārds: admin un parole: admin.

Informācijai
Ņemiet vērā, ka repozitorijā esošo failu docker-compose.yml var pielāgot jūsu vajadzībai, taču ar katru nākošo lejupielādi (pull) tas tiks pārrakstīts. Labākā prakse šajā gadījumā ir izmantot failu docker-compose.override.yml. Šādā gadījumā varat uzstādīt konkrētus konfigurācijas parametrus. Papildus informācija par to pieejama šeit.

Rakstīšanas steku var apturēt, izpildot:

docker-compose stop

Varat apturēt un noņemt visus konteinerus, izpildot:

docker-compose down