Projektu vadība un pieteikumu apstrāde
Mojo ir gatavs risinājums projektu vadībai un ikdienas darbu pārvaldībai. Ar Mojo palīdzību Jūs varat pārvaldīt jebkādu biznesa procesu jebkurā nozarē. Jums būs iespēja sekot līdzi aktuālajiem uzdevumiem, būt lietas kursā par atbildīgajiem un kopējo darba rezultātu, likvidēt neskaitāmās e-pasta sarakstes un piezīmju lapiņas.
Projektu vadība
Pieteikumu apstrāde
Scrum un KanBan
  • Apraksts
  • Jautājumi
  • Papildus saites

Mojo ir alternatīvs risinājums tādām Pasaulē pazīstamām sistēmām kā Jira, OpenProject, Wrike, etc.

Viena no galvenajām Mojo priekšrocībām – rīks ir uzstādāms uz klienta uzņēmuma serveriem (infrastruktūras), kas nodrošina, ka visi ievadītie dati tiek glabāti uz klienta pusē, nevis uz citu pakalpojumu sniedzēju serveriem. Ja vairāk esat ieinteresēti mākoņrisinājumā, piedāvājam iepazīties ar Jira Atlassian.

Mojo izstrāde sākās pēc Altassian publiskā paziņojuma, ka Jira un saistītie produkti no 2024. gada vairs netiks atbalstīti kā servera instalācijas versija (On-premise).

Pašreiz risinājuma funkcionalitāte vēl ir attīstības procesā, bet jau tagad piedāvājam to klientiem lietošanā bez maksas. Lai iegūtu piekļuvi risinājuma izejas kodam, klientam ir nepieciešams noslēgt savstarpējo līgumu par lietošanas noteikumiem, par to vairāk var lasīt šeit.

Uzdevumu pārvaldība

Uzdevums kā galvenais elements ļauj Jums detalizēti pārvaldīt savu projektu, nodrošinot pārredzamību un zināšanu pārnesi, lai sasniegtu uzņēmuma mērķus.

Darbplūsmu pārvaldība

Darbplūsma ir paredzēta, lai koordinētu uzdevumu risināšanas gaitu, sasniedzot nepieciešamo rezultātu un nodrošinātu noteiktu uzdevumu secības izpildi.

Projektu portfeļa vadība

Pārdomāts uzņēmuma projektu portfeļa pārskats dod iespēju vadīt, salīdzināt un sekot līdzi galvenajiem projektu raksturlielumiem.

Paziņojumu sistēma

Viegli saprotams paziņojumu uzraudzības mehānisms, kas palīdz orientēties ar darāmajiem darbiem saistītajā informācijā, samazinot nevajadzīgo e-pastu daudzumu.

Scrum / Kanban dēlis

“Agile” projektu vadības rīks, kas paredzēts darba uzdevumu vizualizēšanai. Scrum un Kanban ir populāri ietvari “Agile” prakses ieviešanai komandās.

Filtrēšanas opcijas

Daudzpusīga darba uzdevumu filtrēšana un filtru vadīšana palīdz lietotājam radīt paša veidotu un ērtu darba uzdevumu pārskatu gan ikdienai, gan atskaitēm.

Vai Mojo ir pieejama gan serverī, gan kā mākoņrisinājums?

Mojo ir pieejams Docker tehnoloģijās un ir uzstādāms uz klienta serveriem (On – premises).

Šobrīd mākoņrisinājums nav pieejams, taču nākotnē šādu servisu ir plānots ieviest.

Ja vairāk esat ieinteresēti mākoņrisinājumā, jau tagad piedāvājam Jums iepazīties ar Jira Atlassian.

Vai Mojo visu laiku būs pieejams bez maksas?

Mojo ir pieejams bez maksas lietošanā pašreizējā attīstības fāzē. Plānojam, ka šis posms varētu ilgt līdz 2023. gada vasarai. Šajā periodā klientiem, noslēdzot savstarpējo līgumu, tiek izsniegtas izmēģinājuma (Trial) licences un izejas kods, kurām nav noteikts lietotāju skaita limits.

Līdz ar Mojo 2 versijas izlaidi, tas kļūs par maksas risinājumu, un tiks izcenots atkarībā no lietotāja skaita un funkcionalitātes apjoma, kas klientam būs nepieciešams.

Par izcenojumiem, lietotāju pakām un papildus maksas funkcionalitātēm mēs informēsim 3 (trīs) mēnešus pirms Mojo 2 versijas publicēšanas.

Sazinies ar mums!
Uzdod sev interesējošos jautājumus, mēs atbildēsim.
Lūdzu ievadiet savu vārdu un uzvārdu.
Lūdzu ievadiet savu telefona numuru.
Lūdzu ievadiet savu e-pastu.
Lūdzu izvēlieties produktu / pakalpojumu, kurš Jums interesē.
Lūdzu ievadiet jebkādu papildu informāciju, kuru vēlaties iekļaut, lai mēs varētu jums operatīvi sagatavot atbildi.